Szpital w Brzezinach

Brzeziny szpital

Spis treści

Szpital w Brzezinach oferuje kompleksową opiekę zdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasza placówka medyczna posiada ponad 130-letnią historię i od 2013 roku sukcesywnie się rozwija, wprowadzając innowacyjne technologie i wysokiej klasy sprzęt medyczny. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy zdobywali swoje kompetencje w prestiżowych ośrodkach w kraju i za granicą.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług niemal z każdej dziedziny medycyny – od podstawowej opieki zdrowotnej NFZ, przez konsultacje specjalistyczne, zabiegi ambulatoryjne, po kompleksowe leczenie szpitalne na naszych 9 oddziałach. Wyróżnia nas doskonale wyposażony blok operacyjny, oddział dziennej chemioterapii oraz Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego prowadzone przez światowej klasy specjalistę. Posiadamy również najlepiej wyposażony w regionie oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Dla pacjentów ceniących najwyższą jakość leczenia i wygodę przygotowaliśmy Wieloprofilowy Oddział Komercyjny z klimatyzowanymi, jednoosobowymi salami wyposażonymi w pełen węzeł sanitarny, TV, internet oraz dodatkowe udogodnienia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Najważniejsze informacje

  • Ponad 130-letnia historia placówki
  • Nowoczesne technologie i sprzęt medyczny
  • Doświadczeni lekarze z prestiżowych ośrodków
  • Szeroki zakres usług medycznych
  • Doskonale wyposażony blok operacyjny
  • Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego
  • Wieloprofilowy Oddział Komercyjny

O Szpitalu w Brzezinach

Szpital w Brzezinach to jeden z najstarszych i najnowocześniejszych ośrodków medycznych w Polsce. Funkcjonuje w obecnej formie od 2013 roku i od tego czasu sukcesywnie się rozwija, inwestując w najnowsze technologie oraz zatrudniając doświadczonych lekarzy. Większość naszego personelu medycznego zdobywała kompetencje w prestiżowych ośrodkach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Francji i Szwajcarii.

Obecnie stanowimy jedną z najlepiej wyposażonych klinik w regionie, oferując szeroki zakres usług niemal z każdej dziedziny medycyny. Dysponujemy m.in. blokiem operacyjnym, oddziałem dziennej chemioterapii oraz pierwszym w kraju Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego prowadzonym przez światowej klasy specjalistę. Nasza placówka posiada też najlepiej wyposażony w regionie oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Dbamy nie tylko o najwyższy poziom leczenia, ale także o komfort i wygodę naszych pacjentów – dla tych, którzy cenią sobie prywatność i ekskluzywne warunki, przygotowaliśmy Wieloprofilowy Oddział Komercyjny.

Brzeziny szpital – Specjalistyczna kadra medyczna

W Szpitalu w Brzezinach zatrudniamy doświadczonych, wysoce wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy zdobywali swoje kompetencje w prestiżowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą. Większość naszego personelu medycznego doskonaliła swoje umiejętności m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Dysponujemy zespołem wysokiej klasy specjalistów z wielu dziedzin, w tym chirurgii, onkologii, ginekologii, ortopedii, pulmonologii, pediatrii, dermatologii, urologii, kardiologii i wielu innych.

Nasi lekarze są znani ze swojej empatii i troski o pacjentów – potrafią rzeczowo przedstawić informacje o stanie zdrowia, plan leczenia, a przy tym wszystkim nigdy nie zapominają, że pacjent jest przede wszystkim człowiekiem. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny gwarantuje kompleksową i profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie.

Pełny zakres usług medycznych

W Szpitalu w Brzezinach oferujemy pełen zakres usług medycznych, od podstawowej opieki zdrowotnej NFZ, przez konsultacje specjalistyczne, zabiegi ambulatoryjne, po kompleksowe leczenie szpitalne. Dysponujemy 9 oddziałami, m.in. chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, ginekologiczno-położniczym, pediatryczno-neonatologicznym.

Pacjenci mogą u nas skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów w ramach NFZ lub komercyjnie. Wykonujemy również szeroką gamę zabiegów operacyjnych dzięki doświadczeniu i wysokiej klasie naszych specjalistów. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się m.in. oddział dziennej chemioterapii, Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego oraz Wieloprofilowy Oddział Komercyjny dla pacjentów ceniących najwyższą jakość i wygodę.

Diagnostyka obrazowa i laboratoryjna

W Szpitalu w Brzezinach posiadamy doskonale wyposażone zaplecze diagnostyczne, dzięki któremu możemy przeprowadzać zaawansowane badania obrazowe i laboratoryjne. Dysponujemy m.in. wysokiej klasy ultrasonografami, tomografem komputerowym, kolonoskopami i gastroskopami z mikrokamerami. Umożliwia to precyzyjną diagnostykę zmian, w tym także nowotworowych.

Pacjenci mogą u nas wykonać pełen zakres badań RTG, USG, TK, spirometrię, a także endoskopową i urologiczną diagnostykę. Zapewniamy również szeroką gamę badań laboratoryjnych, które pozwalają na dokładne zdiagnozowanie stanu zdrowia. Nowoczesny sprzęt i doświadczony personel gwarantują najwyższą jakość i rzetelność przeprowadzanych badań.

Rodzaj badania Opis
Badania RTG Pozwalają na obrazowanie struktur anatomicznych i wykrywanie zmian patologicznych w organizmie.
Badania USG Umożliwiają ocenę narządów wewnętrznych, m.in. serca, jamy brzusznej, gruczołów, naczyń krwionośnych.
Badania TK Dostarczają szczegółowych obrazów narządów i tkanek, co pozwala na precyzyjną diagnostykę.
Endoskopia Pozwala na bezpośrednią wizualizację i ocenę stanu przewodu pokarmowego lub dróg moczowych.
Badania laboratoryjne Obejmują szeroką gamę testów biochemicznych, hematologicznych, mikrobiologicznych i immunochemicznych.

Dzięki zaawansowanemu zapleczu diagnostycznemu oraz doświadczonemu personelowi, w Szpitalu w Brzezinach możemy przeprowadzać kompleksową i precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjentów.

Opieka nad pacjentem

W Szpitalu w Brzezinach przykładamy szczególną wagę do komfortu i bezpieczeństwa naszych pacjentów. Zarówno nasze gabinety, jak i poczekalnie zostały zaaranżowane w sposób przytulny i przyjazny, a wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Dla pacjentów korzystających z Wieloprofilowego Oddziału Komercyjnego przygotowaliśmy wygodne jednoosobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV, internetem i innymi udogodnieniami. Budynek kliniki jest pozbawiony barier architektonicznych, dzięki czemu jest przyjazny również dla osób niepełnosprawnych.

Nasi specjaliści posługują się również językami obcymi, co umożliwia korzystanie z naszych usług również pacjentom zagranicznym. Zapewniamy bezpłatny dostęp do Wi-Fi i bezpłatne miejsca parkingowe. Nasz personel medyczny cechuje się wysoką empatią i troską o pacjentów, którzy zawsze mogą liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną opiekę.

Onkologia i Centrum Chorób Jelita Grubego

Szpital w Brzezinach posiada bogate doświadczenie w leczeniu chorób onkologicznych. Dysponujemy dedykowanym oddziałem chirurgii onkologicznej oraz Dziennym Oddziałem Chemioterapii, gdzie pacjenci mogą otrzymywać kompleksowe leczenie przeciwnowotworowe.

Naszą dumą jest również Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, prowadzone przez światowej klasy specjalistę – profesora Adama Dzikiego, który w 2015 roku został nagrodzony statuetką “Osobowość Roku”. Centrum to jest jedną z nielicznych tego typu jednostek w kraju, oferującą najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii schorzeń jelita grubego, w tym nowotworów.

Dzięki zaangażowaniu naszej wysoko wykwalifikowanej kadry oraz najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu, nasi pacjenci mogą liczyć na skuteczne i kompleksowe leczenie chorób onkologicznych.

Oddział Komercyjny

Dla pacjentów ceniących najwyższą jakość leczenia i wygodę przygotowaliśmy w Szpitalu w Brzezinach Wieloprofilowy Oddział Komercyjny. Sale pobytu są tu jednoosobowe, klimatyzowane i wyposażone w telewizor, bezpłatny dostęp do internetu, ekspres do kawy oraz lodówkę. W każdym pokoju znajduje się także łazienka z prysznicem. Gwarantujemy całodobową i dyskretną opiekę oraz dostęp do pełnej diagnostyki i najlepszych specjalistów w Polsce. Oddział komercyjny to doskonała opcja dla tych pacjentów, którzy oczekują najwyższego poziomu leczenia i pielęgnacji w spokojnej, ekskluzywnej atmosferze.

Kontakt i lokalizacja

Szpital Specjalistyczny w Brzezinach znajdziesz pod adresem ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 w Brzezinach. Możesz się z nami skontaktować pod numerem centralnej recepcji 46 874 20 02. Mamy również dedykowane numery wewnętrzne dla poszczególnych oddziałów:

– Centralna Izba Przyjęć (SOR): wew. 100
Chirurgia ogólna: wew. 191
Chirurgia onkologiczna: wew. 501
– Dzienny Oddział Chemioterapii: wew. 523
– Neurologia: wew. 120
– Oddział Ginekologiczno-Położniczy: wew. 269
Ortopedia: wew. 311
– Oddział Chorób Wewnętrznych: wew. 282
Pediatria: wew. 272

Pacjenci mogą również korzystać z numerów przychodni rejonowej (46 874 31 51) i specjalistycznej (46 880 40 29 wew. 2). Zapisy na endoskopię, konsultacje lekarzy specjalistów i zabiegi komercyjne przyjmowane są pod dedykowanymi numerami telefonów. Zapraszamy do kontaktu!

FAQ

Jaką kompleksową opiekę zdrowotną oferuje Szpital w Brzezinach?

Szpital w Brzezinach oferuje kompleksową opiekę zdrowotną, począwszy od podstawowej opieki zdrowotnej NFZ, przez konsultacje specjalistyczne, zabiegi ambulatoryjne, aż po kompleksowe leczenie szpitalne na 9 oddziałach. Placówka posiada doskonale wyposażone zaplecze diagnostyczne, nowoczesny blok operacyjny, oddział dziennej chemioterapii oraz Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego prowadzone przez światowej klasy specjalistę.

Jakim doświadczeniem i kwalifikacjami charakteryzuje się personel medyczny Szpitala w Brzezinach?

Szpital w Brzezinach zatrudnia doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy zdobywali kompetencje w prestiżowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Personel medyczny cechuje się empatią i troską o pacjentów, zapewniając kompleksową i profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie.

Jakie udogodnienia i standardy opieki zapewnia Szpital w Brzezinach swoim pacjentom?

Szpital w Brzezinach przywiązuje dużą wagę do komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Placówka jest pozbawiona barier architektonicznych, a personel posługuje się językami obcymi. Zapewniony jest także bezpłatny dostęp do Wi-Fi i miejsc parkingowych. Dla pacjentów ceniących najwyższą jakość leczenia i wygodę przygotowano Wieloprofilowy Oddział Komercyjny z klimatyzowanymi, jednoosobowymi salami wyposażonymi w pełen węzeł sanitarny, TV, internet oraz inne udogodnienia.

Jaką ofertę leczenia onkologicznego posiada Szpital w Brzezinach?

Szpital w Brzezinach posiada bogate doświadczenie w leczeniu chorób onkologicznych. Dysponuje dedykowanym oddziałem chirurgii onkologicznej oraz Dziennym Oddziałem Chemioterapii, gdzie pacjenci mogą otrzymywać kompleksowe leczenie przeciwnowotworowe. Placówka szczyci się również Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, prowadzonym przez światowej klasy specjalistę, oferującym najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii schorzeń jelita grubego, w tym nowotworów.

Gdzie znajduje się Szpital w Brzezinach i jak można się z nim skontaktować?

Szpital Specjalistyczny w Brzezinach znajduje się pod adresem ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 w Brzezinach. Numer centrali to 46 874 20 02. Pacjenci mogą korzystać również z numerów wewnętrznych poszczególnych oddziałów oraz przychodni rejonowej i specjalistycznej. Zapisy na endoskopię, konsultacje lekarzy specjalistów i zabiegi komercyjne przyjmowane są pod dedykowanymi numerami telefonów.

Powiązane artykuły